İskenderun ilçesinde Başarılı Sporcu Ahmet Barış ÜSTÜN 29 Mart -2 Nisan Tarihleri arasında İstanbul-Pendik de düzenlenen Vücut Geliştirme – Fitness Şampiyonası ve Avrupa Milli Takım Seçmelerinde Türkiye 2ncisi olmuştur…
Kenan Karaman: “Beşiktaş’a gelirken pazarlık yapmadım… Ne söyledilerse ‘Evet’ dedim. Ancak taraftarlar bir türlü beni benimsemedi. Sivasspor maçında oyuna girerken ıslıklanmamı unutmayacağım. Beşiktaş’a hizmet etmek için geldim. Faydalı olmak için elimden gelen bütün çabayı gösterdim. Şimdi Almanya’ya dönüyorum. Herkese elveda. Haklarını helal etsinler.”
Avrupa Milletler Liginde Milli Takımımızla Paravoley Avrupa ikinciliği yaşayan Erzin’in Evlatları: Barış Bıyıklı ve Muhammet Ali Arslan Şampiyon Kulüpler Kupasında ülkemizi temsil edecek olan Karaman İl Özel İdare Spor Kulübüne transfer olmuşlardır. Aslanlarımıza ve takımlarına Avrupa Şampiyonluğu yolunda başarılar diliyoruz.Hatay Erzin Yeşilkent SK
Hatay Erzin Yeşilkent- Antakya BelediyeMidi Kız Hatay İl Birinciliği Bugün Saat 19.30Hatay Erzin Yeşilkent- Hatay Yıldızlar SporYıldız Erkekler Hatay İl Birinciliği Müsaitseniz maçlarda sizleri yanımızda görmekten mutluluk ve onur duyarız.Maçlar Erzin Spor Salonunda oynanacaktır… Nahide Açan: “Bugün Saat 18.00 Hatay Erzin Yeşilkent- Antakya Belediye Midi Kız Hatay İl Birinciliği…”
Manchester United’a gönül veren bir futbolsever, dökülen saçlarının faturasını kulübe çıkardı. Futbol, heyecanı ve keyfi olduğu kadar kadar stresi de tavana çıkarabilen bir oyun. Tribündeki taraftarlar da bunu en iyi bilenlerden. Maçı en az sahadaki oyuncular ve saha kenarındaki teknik direktörler kadar yaşayan futbolseverler için takımlarının başarısı o kadar önemli...
Liverpool, Merseyside derbisinde Everton ile karşılaşırken, Hollandalı savunmacı Van Dijk, Galatasaraylı kaleci Fernando Muslera ile aynı kaderi paylaştı...
Bulgaristan Filibe’de bugün başlayan Gençler ve Yıldızlar Dünya Eskrim Şampiyonası’nda genç kadınlar kılıç kategorisinde sporcumuz Nisanur Erbil bronz madalya kazandı…