Prof. Dr. Bilge Donuk: “Olimpiyat Şampiyonu Sporcumuz Sevgili Mete Gazoz’a Fair Play Sportif Kariyer Dalında kazandığı Büyük Ödülü düzenlenen törenle verdik,” dedi…
Bir takım inanırsa galip gelirsin,bir şehir inanırsa şampiyon olursun… Erzin Narenciyesi Yeşilkent Spor 3Diyarbakır Yenişehir Belediye Spor 0 Oynadıkları harika oyunla sonuna kadar hakkedilmiş bir galibiyet elde ederek küçük şehrimizin zirvedeki yerini korumasını sağlayan oyuncularımızı kutluyor, bu takıma sahip çıkan ana sponsorumuz Özgür Emlak sahibi Abdullah Özmen’e, Erzin Kaymakamımız Onur...
Hatay Erzin Yeşilkent- Antakya BelediyeMidi Kız Hatay İl Birinciliği Bugün Saat 19.30Hatay Erzin Yeşilkent- Hatay Yıldızlar SporYıldız Erkekler Hatay İl Birinciliği Müsaitseniz maçlarda sizleri yanımızda görmekten mutluluk ve onur duyarız.Maçlar Erzin Spor Salonunda oynanacaktır… Nahide Açan: “Bugün Saat 18.00 Hatay Erzin Yeşilkent- Antakya Belediye Midi Kız Hatay İl Birinciliği…”
Ceyhanspor FK’nın yeni Teknik Direktörü Veysi Ekin oldu.Ceyhanspor Teknik Direktörü Veysi Ekin, sözleşmeyi imzalarken,imza töreninde Başkan Yusuf Erdoğan,Sportif Direktör Şahin Özer,Transfer Komitesi Başkanı Mehmet Can Aydın ve Basın Sözcüsü Osman Süzer hazır bulunduVeysi Ekin’in yardımcılığını ise Turan Kuyumcu ve Erdal Üğlü yapacak.Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele edecek temsilcimiz Ceyhanspor’un Teknik...
Nezih Sayın: “Umarım derbilerde bunu yapmaz…” Ömer Faruk Karamursel: “Kazanırken hataları görmek çok önemli. Hoca iki genç Türk oyuncuyu oyuna alarak orta sahayı düşürdü. N koudou ikinci yarı çok düştü. Cenk’i onun yerine alabilirdi. Weghorst sağlıklı olduğu sürece 90 dakika sahada kalmalı. Hocanın oyuna yanlış müdahalelerinin çözümü sakatların kadroya girmesiyle düzelecek....
İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunan ancak takımda düşünülmeyen Victor Moses, Goal’de yer alan habere göre, Spartak Moskova ile anlaştı. 2018-2019 sezonunda Fenerbahçe’de kiralık olarak forma giyen Nijeryalı orta saha, geçen sezon Inter’de kiralık forma giymişti.
2011 ve sonraki doğumlulardan oluşturduğumuz kendileri küçük yürekleri büyük Erzin’in Midi Sultanlarını tebrik ediyor, elde ettikleri bu özel galibiyeti memleket çocuklarına inanarak takımlarımıza destek olan Ana Sponsorumuz Abdullah Özmen’e, İskenderun’da oynanan müsabakada sultanlarımızı yalnız bırakmayan Erzin Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Hanifi Demirkiran’a ve sporcularımızın ailelerine armağan ediyoruz.