İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizameddin Aşa: “Sadece Para değil, göndereceğiniz il veya ilçenin talep ettikleri ihtiyaçları sınıflamak ta önemli. Bir bakıyorsunuz aynı yere binlerce parça yardım gidiyor, başka yerde ihtiyaç var yardım yok. Hangi il ise hedefiniz Afad tan bilgi alıp ona göre göndermek çok önemli. Bir de orada kimlere...
Skandal olay, İstanbul Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Karacaoğlan Caddesinde üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, bir bakım merkezinden başka bakım merkezine nakledilen 4 kişiden biri yolda fenalaştı.
“Ertan Yılmaz’dan Okurlarına Özel Anı: Beşiktaş’ta Bir Hayranla Buluşma.” Beşiktaş Çınar Gazetesi olarak sizlere özel bir haber sunuyoruz. Sevilen yazar Ertan Yılmaz’ın çıkmış olan son kitabı “Atların Plakası Yok, Eşeklerin Var” ile ilgili çok özel bir anıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Beşiktaş’ın sokaklarından bir hayran, Berfin adında, Yılmaz’ın kitabını alıp ondan...
İstanbul Beşiktaş Vişnezade Mahallesi, Şair Nedim Caddesi sakinleri; en başta başkan Rıza Akpolat’a ardından Beşiktaş Fen işleri müdürlüğüne, emekçi çalışanlarına, tüm personeline çok teşekkür ediyorlar… Ve ekliyorlar; Burada hiçbir insan ayrımı yapmadan, din, ırk musap ayırt etmeden; Beşiktaş’ın tüm mahalleleri olsun, sokakları olsun tamiratı ve temizlik olsun gerçekten her yeri...
Av. Emre Karayiğit: “18 yaşında memleketim Hatay’dan Hukuk Fakültesini kazanıp İstanbul’a geldiğimde Cumhuriyet Halk Partisi örgütüne katıldım. 1 Mayıs meydanlarında, gezi direnişinde başlayan siyasal yaşamım, 4 yıl süren Beşiktaş İlçe Başkan Vekilliği görevi ile devam etti. 2019 yerel seçimlerinde Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu Asil üyeliği görevini üstlendim. YSK’nın haksız kararlarına...
2024 Yerel seçimler yaklaşırken, Beşiktaş Çınar Gazetesi Muhtar Adayını Dalkılıç’ı dinledi. Hatay Erzin Yoncadüzü Muhtar Adayı Yunus Dalkılıç: “5 yıllık azalık döneminde kazandığım deneyimler, birikimler ve tecrübelerimle sizden sadece 5 yıl yetki istiyor. Kalbimden gelen samimiyetle, bu göreve layık olduğuma inanıyorum. Sizlerden aldığım güç ve destekle, mahallemizi daha yaşanabilir bir...